המהפכים נולדו מתוך צורך להתמודד עם מרכיבים שהם חלק מפס ייצור בנפחים ומשקלים גדולים. היפוך של משקלים ונפחים כאלה המשתלבים בתהליך הייצור, הם קשים ואף בלתי אפשריים לעובדי פס הייצור ללא מיכון מתאים.

קיימים שלושה סוגי מהפכים אשר מהווים את הבסיס למאות אפשרויות של הרמה, שינוע והיפוך: מהפכים פנאומטיים, מהפכים הידראוליים ומהפכים חשמליים.

התאמת המהפך לצורך הוא שלב קריטי ומשמעותי מאד בתכנון המהפך ותכונותיו. כך למשל כדאי לחשוב מספר צעדים קדימה כדי שהמהפך שנבחר יתאים לתווך ארוך ולפס הייצור שלו בצורה המדויקת ביותר. בש.א. לוי, נעשה שימוש בתוכנות תלת ממד מתקדמות המאפשרות תכנון מקצועי, מדויק ותכליתי של המהפכים. באמצעות תוכנות אלה אנו מספקים המחשה מלאה של הפתרון ומספקים פתרונות אשר משמשים את לקוחותינו לתווך הארוך ביותר.

ש.א.לוי אפיינה תכננה וסיפקה מאות מהפכים ללקוחות רבים ומגוונים. לאחת המאפיות הגדולות בארץ, אפייננו, תכננו וייצרנו מהפך למכלי בצק של 300 ק”ג. המכל מועמס בגובה רצפת הייצור, מורם לגובה של 4 מ”ר ושם מתהפך. דוגמא נוספת למהפך מורכב שייצרנו, ענה לצורך ריקונו של חומר מסוכן מחבית. במקרה זה כל התהליך מפוקד ונשלט מרחוק ללא צורך של נוכחות כח אדם בסביבת הייצור. לחברת מזון גדולה, סיפקנו פתרון המקצר באופן משמעותי את זמן הייצור על ידי כך שהוספנו למהפך יחידת ריסוק רכז קפוא. היחידה משולבת עם המהפך ותוכן החבית הקפוא הופך להיות זמין לעבודה מיידית. כשמדובר במהפכים כמעט תמיד ישנו צורך מיוחד הדורש חשיבה יצירתית להתאמה מקסימלית לקו הייצור. ש.א. לוי מתמחה במציאת פתרונות כאלה.

מהפכים מפוקדים ללא מגע יד אדם, מהפכים בחדרים נקיים, מהפכים עם הפעלה בשלט רחוק, מהפכי חביות עם יחידת ריסוק קרח\חומר גלם קפוא, הם מספר דוגמאות למגוון שאנו מייצרים.

כמובן שכל סוגי המהפכים שאנו מייצרים יכולים להיות חלק ממערכך מסועים ושינוע מורכב יותר,  ומסוגלים להוביל את המכלים מנקודה לנקודה ברחבי המפעל תוך הפיכת התוכן שלהם לכשיר וזמין לתהליך הייצור.

ב ש.א.לוי סמים דגש מיוחד על בטיחות, אי לכך אנו מספקים את ההגנות הנדרשות ,

אם מדובר באמצעים פיזיים כגון דלתות וגדרות או לחלופין בפיקוד בעזרת עיניים ווילונות אבטחה אלקטרוניום.

מהפך חביות הידראולי.

שימושים: תעשית מיץ/רכז, תעשיות כימיכלים.
שימוש לתעשיות בטחוניות לחומרים מסוכנים הפעלה אוטומטית או בשליטה מרחוק.
אופציות: מתקן דפינה לחבית/מיכל, שובר קרח, מעגלה לריקון מכסימלי של החומר מהשקיות.

מהפך עמוד חשמלי.

מנגנון הרמה ברגי או שרשרת הרמה.
שימושים: תעשית מאפה (בצק/קרם), תעשיות שוקולד.
הזנת מכונות מילוי.
התאמת זרועות הפיכה לסירי/מיכלי הלקוח או רכישת סירים המיוצרים אצלינו במפעל.

מהפך הידראולי

מהפך עמוד הידראולי משלב שרשרת הנעה להרמה והפיכת מיכלים עגולים/מרובעים.
מיתקן כולל מסוע גלילים , תפסנים לחבית , ורשת הגנה.

מהפך פניאומטי

מהפך פניאומטי
מהפך חביות פניאומטי עם ברזים פניאומטים לשליטה על יציאת חומר.
בתמונה: מהפך לחומרים מסוכנים הפעלה בשלט רחוק.